Objednávka smuteční prezentace

statická smuteční prezentace

Statická prezentace

Statický snímek dle Vašeho výběru, buď samostatně přes celou obrazovku nebo se jménem, datem a místem narození a úmrtí. Fotografie je promítána po celou dobu obřadu.

Slideshow prezentace

Slideshow prezentace

Sestavená z Vámi dodaných snímků (dat) o max. počtu 30 kusů. Prezentace fotografií se promítá v nekonečné smyčce. Lze zvolit pouze délku prezentace.

statická smuteční prezentace

Individuální slideshow

prezentace sestavená z Vámi dodaných snímků v libovolném počtu. Prezentaci lze individuálně konfigurovat (počet sekvencí a jejich délka, doba, po kterou bude každý snímek zobrazen atd.)

 

Pro objednání prezentace je nutné dodržet několik základních kroků. Aby prezentace mohla být včas sestavena před konáním Vašeho obřadu, je třeba s dostatečným předstihem min. 2 pracovních dnů, dodat data nebo fotografie ke zpracování (vytvoření prezentace).

        Preferujeme data zaslat prostřednictvím našich webových stránek www.smutecniprezentace.cz, kde se zadají všechna data důležitá pro vytvoření prezentace a uložit snímky přímo k nám na server. Další možností je zásilková služba www.uschovna.cz, která je zdarma, na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do poznámky prosím dejte jméno zemřelé(ho), datum a hodinu konání obřadu, dále datum a místo narození, úmrtí a číslo rámečku, který jste si vybrali, pokud chcete tyto informace uvádět.

         Po domluvě je možné data donést do krematoria na Jihlavská 1, na CD nebo jiném přenosném médiu. Pokud máte snímky pouze v papírové podobě (fotografie), je možné je neskenovat, tato služba je zpoplatněna 10 kč za každou fotografii. Skeny se účtují pouze u slideshow a maximální rozměr fotografie je A4. Ceny jsou včetně DPH.

        Snímky lze dodat ve formátech jpg, bmp a dalších obrazových souborech. Jsou promítány na panelu 4K 3840 × 2160 Mpx. V případě zaslání menších souborů, je možná horší kvalita zobrazení. Snímky je třeba očíslovat tak, aby bylo dodrženo pořadí, které si určíte (snímek č.1 bude na pozici jedna atd.).

        Prezentaci nelze ozvučit.

Můžete napsat ještě 2000 znaků
Vybrat soubory
 

 

Lze si vybrat ze 3 typů prezentací:

Statická prezentace

Statický snímek dle Vašeho výběru, buď samostatně přes celou obrazovku, nebo se jménem, datem a místem narození – úmrtí. Fotografie je promítána po celou dobu obřadu.

Slideshow prezentace

Sestavená z Vámi dodaných snímků (dat) o maximálním počtu do 30 kusů. Prezentace se promítá v nekonečné smyčce, lze zvolit pouze délku prezentace.

Individuální slideshow prezentace

Více než 30 snímků, různé délky, sekvence a neozvučené video. V případě objednávky individuální slideshow prezentace je třeba kontaktovat pí. Jursovou na tel: 608 709 042.

 

 

Jak objednat prezentaci?

Minimálně 2 dny před konáním obřadu nám zašlete fotografie.

1. Vyplňte formulář v levém sloupci.

2. V rámci formuláře si zvolte rámeček pro prezentaci (pozadí) z nabídky vpravo:

3. Přiložte fotografie. Pokud přesahují max. velikost souboru 3 MB nebo celkový limit 100 MB, můžete je zdarma poslat přes službu www.uschovna.cz. Snímky lze dodat ve formátech jpg, png, bmp a dalších obrazových souborech. Snímky je nutné přečíslovat tak, aby bylo dodrženo pořadí, které si určíte, tzn. snímek č.1 bude na prvním místě.

smuteční prezentace 1
Rámeček č. 1
smuteční prezentace 2
Rámeček č. 2
smuteční prezentace 3
Rámeček č. 3
smuteční prezentace 4
Rámeček č. 4
smuteční prezentace 5
Rámeček č. 5
smuteční prezentace 6
Rámeček č. 6