Objednávka smuteční prezentace

Minimálně 2 dny před konáním obřadu nám zašlete fotografie. 

 1. Vyplňte formulář v levém sloupci.
 2. V rámci formuláře si zvolte rámeček pro prezentaci (pozadí) z této nabídky:
  smuteční prezentace 1
  Rámeček č. 1
  smuteční prezentace 2
  Rámeček č. 2
  smuteční prezentace 3
  Rámeček č. 3
  smuteční prezentace 4
  Rámeček č. 4
  smuteční prezentace 5
  Rámeček č. 5
  smuteční prezentace 6
  Rámeček č. 6 
 3. Zabalte fotografie do archívu (balíčku) ve formátu .ZIP nebo .RAR. Pokud přesahují max. velikost souboru 127 MB, můžete je zdarma poslat přes službu www.uschovna.cz nebo rozdělit do více balíčků. Snímky lze dodat ve formátech jpg, bmp. Doporučené rozlišení je 1920 x 1080 px full HD 16:9. V případě zaslání menších souborů, je možná horší kvalita zobrazení. Snímky je nutné přečíslovat tak, aby bylo dodrženo pořadí, které si určíte, tzn. snímek č.1 bude na prvním místě. 
 4. Při odeslání archívu může upload trvat déle v závislosti na rychlosti Vašeho internetového připojení. Poté, co se u souboru objeví odškrtávátko. Poté klikněte na tlačítko Odeslat. Dokud se Vám nezobrazí zelená potvrzující zpráva, že odeslání proběhlo v pořádku, nezavírejte okno prohlížeče.

Lze si vybrat ze tří základních prezentací:

Statická prezentace

1 statický snímek dle Vašeho výběru s možností vložení jmenovky zemřelého, datem a místem narození a úmrtí, promítaná po celou dobu obřadu.

Malá prezentace

Sestavená z Vámi dodaných snímků (dat) o maximálním počtu 15 kusů. Prezentace se promítá v nekonečné smyčce nebo si lze zvolit počet sekvencí, délku sekvence a dobu, po kterou bude každý snímek zobrazen.

Velká prezentace

Sestavená z Vámi dodaných snímků (dat) o maximálním počtu 30 kusů. Prezentace se promítá v nekonečné smyčce nebo si lze zvolit počet sekvencí, délku sekvence a dobu, po kterou bude každý snímek zobrazen.

Kontaktní údaje:

Fotoblesk s.r.o.
Pod Slavičkou 1760
664 34 Kuřim
Telefon: +420 608 709 042
Email: info[@]fotoblesk.cz